Rekabetçi iş dünyası, firmaların müşterilerine daha yakın olmaları ve gelecekle ilgili projelerde ortak çalışma yapmalarını zorunlu kılmaktadır.

Ar-Ge bölümümüz de müşterilerimizin yüksek kalite, düşük maliyet ve her türlü teknik destek beklentilerine cevap vermek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Bölümümüz sektörümüzle ilgili her türlü gelişmeyi yakından takip ederek bu gelişme ve yenilikleri müşterimiz lehine üretim reçetelerine aktarmaktadır.

Müşterilerimizin yeni proje ve seri üretim ihtiyaçlarını Ar-Ge kadromuz ile değerlendirerek talep ve standartlara uygun hammadde ihtiyaçlarını belirleyerek, buna ek olarak da üretimlerinde yaşanan problem yada geliştirmeler içinde sürekli destek amaçlı görüşme ve ziyaretler yapılmaktadır.

Üretim ve proje faaliyetleri dışında firmamız, sektörde adını duyurur şekilde farklı alanlarda da arge çalışmaları yapmıştır

Sosyal Sorumluluk

Firmamızın geliştirdiği projelerin yanı sıra çeşitli sivil toplum kuruluşları, müşterilerimiz, belediyeler gibi kamu kurum ve kuruluşları ile üniversitelerin projelerine de destek olamktan memnuniyet duymaktayız.

Ar-Ge

Ar-Ge laboratuvarımızda uluslararası standartlara uygun teknolojiler ile tüm ihtiyaçlarınıza uygun ürünler geliştiriyoruz.

Kalite ve Güven

Daima yüksek kaliteyi hedefleyen, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştıran ve yenilikleri müşterilerine sunan Prens Plastik bir dünya markasıdır.