Kalite, Sürdürülebilirlik

Hepsi çevre bilinci çerçevesinde

Profesyonel kadro ve sahip olduğumuz tecrübe ile ambalaj sektöründe taleplerinize karşılık veriyoruz. En yeni teknoloileri kullanarak, güvenilir, çevre dostu ve sürdürülebilir ürünler imal ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve sektörde öncü bir kuruluş olmak için var gücümüzle çabalıyoruz.

Detaylı Bilgi

Vizyonumuz

Türkiye ve tüm uluslararası AMBALAJ VE ESNEK PLASTİK sektöründe kaliteli ürün, hızlı teslimat ve uygun fiyat özelliği ile müşterilerin öncelikli tercih ettiği lider bir marka VE FİRMA olmaktır.

Misyonumuz

Girişimci ruhumuzla yurt içinde ve yurt dışında evrensel kalitede ürün ve hizmetler üretmeyi,tüm dünya çapında tanınan güvenilir bir marka olmayı, müşteri memnuniyetini arttırıp Kalite, çevre ve tüm ulusal ve uluslararası şartlara, kanunlara ve mevzuatlara uyarak kaliteli üretim anlayışını sürdürmeyi Çalışanlarımız, ortaklarımız, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle, sürekli ve çevreye saygılı ürünler sunmak ve değer katmaktır

Kalite Anlayışı

Ticari olarak bütün sınırların kalktığı günümüzde firmamızı sektöründe diğer rakiplerden ayrıcalıklı kılacak kalitede mamüller üretmek, bunu sağlayacak sistemi kurmak, kalite ve yönetim süreçlerimizi, sürekli müşteri memnuniyeti doğrultusunda iyileştirmek ve geliştirmek; PREN PLAST’ın sektöründe en iyisi olmasını sağlamak, tüm yönetici ve çalışanlar olarak birinci derecede görevimizdir.

Üretim